Wikiscan
⇝
eu.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Most active pages
3 February 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
1.8 k
0
0
Gaston Julia
1.7 k
0
0
Kategoria:Alpinistak herrialdearen arabera
1.7 k
0
0
Taterillus gracilis
1.5 k
0
0
Azala
273
0
0
Go!azen
161
0
0
RSS
147
0
0
JavaScript Object Notation
142
0
0
Javier Agirre Erauso
132
1
1
32
32
3.7 k
Handia
115
0
0
Joseba Usabiaga
109
1
1
69
69
2.2 k
Eneko Sagardoy
106
0
0
International Standard Book Number
105
0
0
Cookie
103
0
0
Santa Agata jaia
92
0
0
Natos y Waor
90
0
0
San Blas jaia
89
0
0
Jose Maria Goenaga
88
0
0
Khea Ziater
68
1
5
1
3.4 k
82 k
59 k
Ameriketako Estatu Batuak
68
0
0
Nerea Mazo
67
0
0
Euskara
62
0
0
Inauteriak Euskal Herrian
60
0
0
Euskal Herria
57
0
0
Olivia Lua
55
0
0
Arrisku kirol
52
0
0
Euskarazko Wikipedia
52
0
0
Inauteri
35
1
7
-1.2 k
3 k
73 k
Sei Nazioen Txapelketa
32
1
1
226
226
6.1 k
Jose Maria Iparragirre
26
1
11
20
32
30 k
Uro
25
1
1
129
129
2.1 k
J. J. Johnson
25
1
1
-64
64
16 k
Trikiti musika
23
1
8
2.9 k
2.9 k
2.8 k
Odile Kruzeta
23
2
2
0
8
1.4 k
Oilagor
21
1
2
242
242
1.1 k
Sagastaren tiroen gaua
20
1
8
373
485
30 k
Tarpan
20
1
2
247
247
845
Hertzainak (bilduma)
20
1
1
2
2
4.4 k
Felix Bidaurreta
19
2
2
1
0
20
2 k
Angiozar
16
2
4
143
181
1.1 k
Ibai Ikastola
16
1
3
1.6 k
1.5 k
1.5 k
André Kolingba
16
1
2
1.3 k
1.3 k
1.3 k
Olatz Salvador
16
1
3
270
270
22 k
1957
16
1
2
7
7
11 k
2018ko Sei Nazioen Txapelketa
15
1
9
6.3 k
6.2 k
6.1 k
Yogurinha Borova
15
1
3
1.5 k
1.6 k
5.1 k
Soba (Kantabria)
15
1
7
184
184
6.9 k
Gamazada
15
1
2
128
128
23 k
1971
15
1
1
196
196
2 k
Indiako uro
15
1
1
177
177
1.9 k
Erroeta
15
1
1
84
84
70 k
Francisco Goya
14
1
1
45
45
12 k
Aritz Aduriz
13
1
2
-145
145
1.5 k
Errolanen Arraila
13
1
1
100
100
12 k
Otsailaren 4
13
1
1
38
38
38
Rugby Championship
13
1
1
1
1
870
Ontzi-garbigailu
12
1
5
4.5 k
4.5 k
9 k
Julian Gaiarre
12
1
6
2.3 k
2.3 k
8.5 k
Emakumezkoen Sei Nazioen Txapelketa
12
1
2
187
187
18 k
1955
12
1
1
95
95
29 k
Araba
11
1
3
4.8 k
4.7 k
4.7 k
Plutino
11
1
2
3.2 k
3.2 k
3.7 k
Audrey Tang
11
1
2
2.1 k
2 k
6 k
Espektro elektromagnetiko
11
1
4
489
489
4.7 k
Écoles françaises (Donostia)
11
1
2
459
459
459
Asón
11
1
2
166
166
19 k
1961
11
1
2
-50
60
23 k
Real Sociedad 2017-2018
10
1
2
7 k
6.9 k
44 k
A-15
10
2
2
-12
30
1.9 k
Iñaki Salvador
10
1
11
475
763
10 k
The Rugby Championship
10
1
2
925
925
925
Mendoza (familia)
10
1
2
-585
591
2.3 k
Herbosa
10
1
2
161
161
22 k
1962
10
1
2
150
150
34 k
1980
10
1
2
145
145
22 k
1970
10
1
4
-15
35
7.7 k
Afrikar inperioak
10
1
1
437
437
437
Offenbach (argipena)
10
1
1
337
337
5.6 k
Tesalonika
10
1
1
118
118
20 k
1972
10
1
1
102
102
22 k
1967
10
1
1
75
75
1.9 k
Jacques Offenbach
10
1
1
61
61
23 k
1992
10
1
1
2
2
672
Faustin-Archange Touadéra
10
1
1
-1
1
62 k
Donostiako historia
9
2
2
-915
1005
4.9 k
Eusebio Sacristán
9
1
3
1.1 k
1.1 k
1.1 k
Belasko (familia)
9
1
2
602
602
602
Lunada
9
1
3
417
417
417
Alisasko mendatea
9
1
1
816
816
816
El Escudo mendatea
9
1
1
806
806
32 k
Logika proposizional
9
1
2
-334
338
891
Envalira mendatea
9
1
1
556
556
556
Estacas de Trueba
9
1
1
508
508
508
Hazas (Soba)
9
1
2
-8
18
72 k
Marokoko historia
9
1
1
220
220
220
Hazas
9
1
1
177
177
177
Kategoria:The Rugby Championship
9
1
1
30
30
12 k
Otsailaren 19
9
1
1
1
1
460
Anicet-Georges Dologuélé
8
1
4
2.3 k
2.2 k
14 k
Itxako Kirol Elkartea
8
1
1
-1.8 k
1.7 k
880
Daniel Cifuentes
8
1
3
841
841
841
Revilla
8
1
5
510
510
8.3 k
Espainiako emakumezkoen errugbi liga
8
1
2
580
586
580
Aja (Kantabria)
8
1
3
230
230
26 k
1991
8
1
3
206
206
21 k
1988
8
1
2
197
197
13 k
Maiatzaren 23
8
1
2
225
225
4.8 k
David Hume
8
1
2
33
33
33
Velasco leinua
8
1
2
21
449
11 k
Laranja
8
1
1
-406
406
2.3 k
Roberto Lopez Ufarte
8
1
1
70
70
18 k
1966
8
1
1
64
64
22 k
1989
8
1
1
-55
55
1.4 k
Azazetako mendatea
8
1
1
45
45
6.2 k
Yuri Berchiche
8
1
1
17
17
1.6 k
Aldaxka
8
1
1
-14
14
319
Michel Gbezera-Bria
8
1
1
12
12
773
Autzaganeko mendatea
8
1
1
4
4
20 k
Miguel Unamuno
8
1
1
3
3
7.1 k
Galesko errugbi selekzioa
8
1
1
3
3
861
Mandela Challenge Plate
8
1
1
0
0
946
Armada Gorria
8
1
1
12
12
3.1 k
Castle
8
1
1
4
4
1.7 k
Euskaltegi
7
1
2
6.7 k
6.6 k
6.6 k
2012ko The Rugby Championship
7
1
2
1.5 k
1.5 k
1.5 k
Asóngo mendixken natura-parkea
7
1
1
2.2 k
2.1 k
2.1 k
PAOK Tesalonika BC
7
1
3
940
940
940
Désiré Kolingba
7
1
1
1.5 k
1.5 k
1.5 k
Twotino
7
1
1
1.4 k
1.4 k
1.4 k
Fifty Shades Freed (filma)
7
1
3
384
384
384
Haplotipo
7
1
2
288
288
6.4 k
Argentinako errugbi selekzioa
7
1
1
570
570
570
Remake
7
1
1
-555
555
739
Oceano Andrade da Cruz
7
1
2
-142
142
1.3 k
San Gotardo pasabidea
7
1
1
515
515
515
La Revilla (Soba)
7
1
1
451
451
451
Portillo de la Sía
7
1
2
68
68
858
Barazar
7
1
2
-29
31
1.2 k
Tourmalet
7
1
1
140
140
22 k
1973
7
1
1
116
116
20 k
2001
7
1
1
106
106
8.9 k
Ubangi-Xari
7
1
1
98
98
98
Kategoria:Plutinoak
7
1
1
84
84
18 k
Urtarrilaren 1
7
1
1
55
55
2.2 k
Offenbach am Main
7
1
1
-52
52
626
Los Tornos
7
1
1
-50
50
642
Zaldiarango gaina
7
1
1
-34
34
2.7 k
Grand Slam (errugbia)
7
1
1
-27
27
8.5 k
Jeff Daniels
7
1
1
24
24
2.5 k
PAOK F.C.
7
1
1
22
22
679
Gasteizko mendatea